logo RB

Aktualności :: Kolarstwo Górskie

Już w tę niedzielę Legia MTB Maraton w Dobrzyniewie Dużym

mocniak | 2010-05-14 | czytane 1299 razy | 1 komentarzy

Podlasie jest rozpieszczane zawodami rowerowymi jak nigdy dotąd. W najbliższą niedzielę 16 maja kolejne zawody tym razem z serii Legia MTB Maraton wystartują z podbiałostockiej miejscowości Dobrzyniewo Duże.

Trasa wiodąca drogami i przecinkami wzgórz Puszczy Knyszyńskiej ma być jedną z bardziej urozmaiconych technicznie i widokowo w serii zawodów. Będą długie szybkie odcinki, strome techniczne podjazdy i zjazdy, różnorodna nawierzchnia, wszystkie możliwe przeszkody terenowe poza przeszkodami wodnymi, miejscami bardzo wąskie ścieżki i bardzo dużo miejsc do wyprzedzania.

Trasa maratonu jest poprowadzona drogami i szlakami turystycznymi w Puszczy Knyszyńskiej w obrębie miejscowości Dobrzyniewo Duże, Krynice, Letniki, Katarynka, Kopisk, Ponikła, Chraboły i z powrotem przez Krynice do Dobrzyniewa Dużego.

Zapisy są możliwe w biurze zawodów w sobotę w godz. 15.00 - 19.00 oraz w niedzielę przed zawodami w godz. 8.00 - 10.30. Opłata startowa wynosi 50pln w sobotę i 60pln w niedzielę za dystans maraton (61,5km) oraz 10pln (osoby do 16 roku życia) lub 20pln (reszta) za dystans hobby.

Więcej szczegółów na stronie organizatora zawodów.

komentarze

+ dodaj komentarz ilość komentarzy: 1

gość: szwagier

2010-05-17

Nie ma ktoś mapki tej trasy. Warszawiacy nie umieli jej zamieścić na www.

+ dodaj komentarz