logo RB

O stronie :: Regulamin korzystania z serwisu [edytuj]

Regulamin korzystania ze strony www.rowerowy.bialystok.pl

  1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez administratorów strony www.rowerowy.bialystok.pl na rzecz społeczności internetowej.
  2. Dostęp do strony www.rowerowy.bialystok.pl posiadają wszyscy internauci.
  3. Każda osoba publikuje swoje artykuły, komentarze, ogłoszenia i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy strony nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane w artykułach i komentarzach.
  4. Niedopuszczalne jest umieszczanie w artykułach, ogłoszeniach lub komentarzach treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc lub sprzecznych z ogólnoprzyjętą netykietą. Usuwane będą komentarze obelżywe, wybitnie wulgarne, niezrozumiałe (brak interpunkcji i rażące błędy ortograficzne) oraz szeroko rozumiane komentarze głupie, niepotrzebne i nic nie wnoszące.
  5. Cytować należy tylko tę część wypowiedzi, do której komentujący bezpośrednio się odnosi. Niedozwolone jest cytowanie kilku osób z rzędu.
  6. Zabronione jest umieszczanie materiałów reklamowych w komentarzach lub ogłoszeniach. Niedozwolone jest także używanie adresów www [np. www.example.com] jako nazwy użytkownika w komentarzach.
  7. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania lub modyfikowania treści, która łamie niniejszy regulamin oraz udostępniania danych osobowych [np. adresów IP] organom ścigania.
  8. W celu uzyskania praw do używania grafik ze strony Rowerowy Białystok należy dostarczyć równowartość 100 000 000 USD w złocie (wg aktualnego kursu na Londyńskiej Giełdzie towarowej) na adres uprzednio podany przez administratora strony.

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Piszący komentarze zobowiązani są do jego przestrzegania. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Uwaga! Przez administratorów strony nie rozumie się Fundacji Rowerowy Białystok. Miejsce na stronie ww. organizacji zostało udzielone ze względów informacyjnych oraz jej pozytywnych działań na rzecz białostockich rowerzystów.